Кліпса від хропіння Антихрап (Nose Clip)

199 грн.

Забезпечення сну без хропіння. Поліпшення стану при закладеності носа. Полегшення носового дихання в цілому. Лікування захворювань носоглотки. Позбавлення від скрипу зубів.

Артикул: 3-0555 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Не можете заснути через людину, яка поруч з вами хропе? Виходом стане кліпса від хропіння, яка не просто глушить гучні звуки, які виводять з себе, а й нейтралізує саму причину їх появи. Проблема може позначитися на здоров’ї, так що вона вимагає кардинального рішення. Беруші, звичайно, можуть врятувати оточуючих, проте сам хропун не отримає підтримки. І якщо це ваша близька людина, не залишайте її без допомоги. Від застосування унікального аксесуара виграють абсолютно всі, починаючи від самого порушника тиші і закінчуючи домочадцями і випадковими попутниками.

Що являє собою кліпса від хропіння Антихрап?

Боротьба з хропінням проводиться різними способами — від народних методів до снодійних з аптек і хірургії. Якщо ви вже не сподіваєтеся позбутися прикрого недоліку, новинка точно допоможе в цьому. Пропонуємо познайомитися з нею ближче:

  • Невелика кліпса виготовляється з медичного силікону і оснащена магнітами, розташованими на обох кінцях.
  • Її робота побудована на принципі рефлексотерапії, коли тихий і глибокий сон налагоджується за рахунок стимуляції рефлекторних центрів.
  • Пристрій кріпиться в носі і не завдає дискомфорту.

Нешкідливість і висока ефективність магнітної кліпси Антихрап (Nose Clip) доведені експериментальним шляхом. Ви перестанете псувати сон домочадців і всіх, хто опинився неподалік, а себе позбавите від дуже серйозних ризиків, аж до зупинки дихання.

Дія аксесуара

Щоб переконатися в практичності і корисності засобу, необхідно ознайомитися зі спектром його дії. Нова технологія не обмежується однією лише протидією хропінню. Завдяки зусиллям розробників виробу, у магнітної кліпси Антихрап є цілий ряд унікальних властивостей:

  • Забезпечення сну без хропіння.
  • Поліпшення стану при закладеності носа.
  • Полегшення носового дихання в цілому.
  • Лікування захворювань носоглотки.
  • Позбавлення від скрипу зубів.
  • Зняття спазматичних затискачів.
  • Захист від нічного апное (раптова зупинка дихання).

Таким чином, від застосування невеликого пристосування толк буде воістину величезним. Якщо ж нічого не робити, ситуація може сильно ускладнитися. Йдеться про погіршення самопочуття через недостатньо хороший сон і обмеження припливу кисню, а також про сімейні проблеми, які в подібних умовах аж ніяк не рідкість.

У чому полягають переваги кліпси Nose Clip?

Ми вже відзначили, що в порівнянні з іншими варіантами новий аксесуар дуже ефективний. Однак на цьому його позитивні риси не закінчуються. Навпаки, у нього ще багато достоїнств, які заслуговують на окремий розгляд:

  • Повна безпечність. Від застосування кліпси Антихрап (Nose Clip) будуть лише позитивні зміни, а негативних наслідків для здоров’я можна не побоюватися.
  • Можливість використання в рамках комплексного лікування. Як засіб від нежитю і гаймориту новинка може поєднуватися зі звичайними медикаментами і процедурами.
  • Компактність. Ви завжди можете захопити виріб з собою, адже він не займає багато місця.
  • Швидка дія. За пару тижнів проблема, яка довго не давала вам і близьким спокою, втратить свою актуальність.
  • Універсальність. Магнітна кліпса від хропіння підійде жінкам і чоловікам різного віку.

А недоліків у засобу немає — про це говорять всі, хто встиг випробувати його на практиці. Люди рекомендують корисний засіб своїм знайомим, які скаржаться на ті ж труднощі, тому популярність кліпси Антихрап зростає буквально на очах.

Країна виробництва

Китай

Форма випуску

магнітна кліпса від хропіння

Вага

3 г

Матеріал

медичний силікон та магніти

Колір

прозорий

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук