Препарати від шкірних хвороб

Показано товарів 1–16 із 49

Знижка -18%
225 грн.
Знижка -20%
260 грн.
Знижка -17%
249 грн.
Знижка -15%
275 грн.
Знижка -20%
275 грн.
Знижка -15%
275 грн.
Знижка -19%
230 грн.
Знижка -19%
275 грн.
Знижка -22%
255 грн.
Знижка -18%
210 грн.

Дерматологічні хвороби страшні не тільки самі по собі — їх негативний вплив поширюється і на психологічну сферу. Людина з дефектами шкіри часто стикається з відразою інших і не може побудувати особисті стосунки через низьку самооцінку. Психологи тут не допоможуть, зате препарати від шкірних хвороб з нашого асортименту цілком впораються із знешкодженням передумов всіх бід. І коли шкірний покрив очиститься і розгладиться, недавні неприємності розсіються як дим!

Які проблеми піддаються лікуванню?

У фіто-аптеці Wialex ви можете знайти препарати від різних недуг, що впливають на вигляд шкіри. Серед найпоширеніших негараздів, які раніше погано відгукувалися на лікування, фігурують такі захворювання:

  • Псоріаз будь-якої локалізації.
  • Грибок стопи і нігтів.
  • Дерматит, екзема і алергічні реакції.
  • Підвищена сухість шкірних покривів.
  • Папіломи, бородавки та інші породження папіломавірусу.

Кожен препарат випробуваний в рамках медичних досліджень і схвалений лікарями-дерматологами. Всі креми, мазі та гелі виготовляються з органічної сировини, завдяки чому їх розробникам вдалося виключити побічні ефекти.

Що ж стосується вартості, поспішаємо вас порадувати — ми дотримуємося принципу цінової демократичності і не завищуємо ціну. За помірну суму ви отримаєте препарати від шкірних хвороб відмінної якості. Після короткого курсу хвороби відступлять, а впевненість в собі знову повернеться на нормальний рівень і більше не похитнеться.