Краплі від алкоголізму Codirex

230 грн.

Формування стійкої відрази до алкоголю. Попередження синдрому абстиненції. Стабілізація емоційного фону. Очищення всіх систем організму від накопичених токсинів. Оптимальний курс - 3-4 упаковки.

АКЦІЯ! При замовленні 3 упаковок - четверта в подарунок!

Артикул: 3018 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Боротьба з пияцтвом ведеться різними методами — від народних рецептів до професійних програм. Якщо раніше зроблені спроби виявилися марними, радимо звернути увагу на краплі від алкоголізму Codirex. Їх можливості напрочуд широкі, тому заповітна мета обов’язково буде досягнута. Засіб не має побічних ефектів і не завдає шкоди здоров’ю. Навпаки, після короткого курсу загальний стан і самопочуття повністю нормалізуються і перестануть викликати побоювання. Вчорашній залежний не просто знайде свободу, але і зможе правильно розпорядитися нею, повернувшись до нормального життя.

Чому варто вибрати новинку?

При всій безлічі антиалкогольних методик знайти дієвий варіант не так-то легко. З появою крапель від алкоголізму Кодірекс завдання спростилося. Цілюща сила препарату не зводиться до формування відрази до спиртного, а включає в себе ряд властивостей:

 • Ослаблення психологічної тяги до випивки.
 • Очищення органів і тканин від шлаків і токсичних елементів.
 • Підтримання здоров’я печінки, яка постраждала від вживання спиртного.
 • Надання бадьорості і сил.
 • Відновлення психоемоційного рівноваги.
 • Запобігання зривів.
 • Захист від переключення на куріння і солодощі.

Серед переваг препарату від алкогольної залежності Codirex також можна назвати зручну форму випуску (безбарвна рідина без смаку і аромату), швидку дію, пролонгований ефект і безрецептурний продаж. Список можна продовжити — аргументів на користь новинки більш ніж достатньо. Однак чи не краще спробувати її на ділі і по-справжньому досягти успіху, рятуючи себе або близьку людину?

Що входить до складу крапель Codirex?

Цілюща формула продукту об’єднала в собі найбільш цінні природні дари. Головними інгредієнтами послужили:

 • Корінь левзеї. Зміцнює серце, підвищує еластичність судинних стінок, усуває спазматичні явища.
 • Золототисячник. Виводить шкідливі речовини і канцерогени, прибирає набряклість і одутлість, прояснює мислення.
 • Чебрець. Ця складова крапель від алкоголізму Codirex робить нестерпним навіть запах спиртовмісних напоїв.

Всі частини єдиного цілого знаходяться в тісній зв’язці одна з одною. Така щільна взаємодія породжує синергетичну реакцію, що піднімає сукупний потенціал на недосяжну висоту.

Під час лікувального курсу залежний перестане тяжіти до випивки. Нові рефлекси — відраза і неприйняття — закріпляться дуже швидко, в результаті чого безпросвітна низка пиятик скоро закінчиться.

Чи важко перемогти алкоголізм?

А зараз давайте звернемося до практичної сторони питання. Засіб створено для застосування в домашніх умовах без обов’язкової консультації лікаря. При прийомі препарату від алкогольної залежності Codirex потрібно орієнтуватися на прості і зрозумілі правила:

 1. Еліксир розводиться у воді, соку, морсі або чаї (не гарячому).
 2. Добова (разова) порція дорівнює 8-10 краплям.
 3. Мінімальна тривалість курсу становить один місяць.

При необхідності тривалість заходів можна продовжити. Втім, в більшості випадків відведеного періоду досить для повної перебудови організму на безперебійне функціонування.

Щоб купити краплі Codirex, відправте заявку в нау фіто-аптеку. Робота ведеться в дистанційному режимі, поставки здійснюються строго в рамках обумовлених термінів, а якісні характеристики товару відповідають найсуворішим вимогам.

Країна виробництва

Чехія

Тип

препарати від алкоголізму

Форма випуску

краплі у флаконі

Об'єм

30 мл

Термін зберігання

24 міс.

2 відгуки на Краплі від алкоголізму Codirex

 1. Інна

  Мій чоловік пив по-чорному, поки я не знайшла краплі Codirex. Вони просто додаються у їжу чи чай (або каву), зате творять справжнє диво. Він не п’є, навіть не торкається чарки. Став читати книжки та трудиться на городі. Навіть коли звуть друзі, не йде з ними пити!

 2. Величавська Т.М.

  Після того, як у нашої дочки діагностували серйозне захворювання, чоловік ніби збожеволів. Все частіше приходив додому напідпитку, регулярно приносив алкоголь, аргументуючи тим, що тільки так може розслабитися. Ми стали скандалити, тому що мені реально була потрібна його допомога, а він ніколи не був у адекватному стані. Подруга порадила Кодірекс.
  Мене підкупив той факт, що Codirex можна додавати в їжу чи напої непомітно, тому що чоловік ніколи не погодився б на лікування. І ось у такий спосіб за місяць мені вдалося повернути чоловіка до життя. У нього розплющились очі на те, що відбувається, він щиро став жалкувати про свою поведінку і робив усе можливе, щоб виправити ситуацію. Низький уклін виробнику і вашій фіто-аптеці за якісні товари! 👍🏻👍🏻👍🏻

Додати відгук

Мій чоловік пив по-чорному, поки я не знайшла краплі Codirex. Вони просто додаються у їжу чи чай (або каву), зате творять справжнє диво. Він не п'є, навіть не торкається чарки. Став читати книжки та трудиться на городі. Навіть коли звуть друзі, не йде з ними пити!
Після того, як у нашої дочки діагностували серйозне захворювання, чоловік ніби збожеволів. Все частіше приходив додому напідпитку, регулярно приносив алкоголь, аргументуючи тим, що тільки так може розслабитися. Ми стали скандалити, тому що мені реально була потрібна його допомога, а він ніколи не був у адекватному стані. Подруга порадила Кодірекс. Мене підкупив той факт, що Codirex можна додавати в їжу чи напої непомітно, тому що чоловік ніколи не погодився б на лікування. І ось у такий спосіб за місяць мені вдалося повернути чоловіка до життя. У нього розплющились очі на те, що відбувається, він щиро став жалкувати про свою поведінку і робив усе можливе, щоб виправити ситуацію. Низький уклін виробнику і вашій фіто-аптеці за якісні товари! 👍🏻👍🏻👍🏻