Концентрат AlcoTaboo від алкоголізму

214 грн.

Позбавлення від абстинентного синдрому. Зниження інтересу до алкоголю, нейтралізація шкідливого впливу спиртного на мозок. Відновлення функцій всіх систем організму. Інтенсивна детоксикація, запуск регенерації печінки.

Артикул: 3030 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Всі алкоголіки заявляють, що можуть в будь-який момент відмовитися від спиртного. Але коли доходить до справи, абсолютна більшість не дотримується слова. Унікальний препарат від алкоголізму AlcoTaboo покаже найкоротший шлях до тверезості. Він добре працює і з закоренілими пияками, і з представниками «пивної діаспори», які не уявляють свій відпочинок після роботи без пляшечки пінного. Дуже скоро почнуться яскраві зміни, які остаточно переконають в дієвості методики. Доступний спосіб зав’язати зі шкідливою звичкою точно не підведе!

Якими можливостями наділений засіб?

Широкий робочий діапазон відразу висунув новинку в лідери свого напрямку. У препарату від алкоголізму Алкотабу виявлено кілька найцінніших властивостей:

 • Ослаблення залежності від алкоголю.
 • Зміцнення нервової системи і недопущення алкогольних психозів.
 • Ліквідація синдрому абстиненції.
 • Відновлення клітин мозку, які постраждали від постійних пиятик.
 • Виведення токсичних елементів.
 • Оздоровлення печінки та інших органів.
 • Надійний захист від рецидивів.

Перевага комплексу від алкоголізму AlcoTaboo полягає в тому, що він не обмежується фізичними аспектами. Психологічна сторона теж береться під контроль, що дозволяє вирівняти емоційний фон і закріпити досягнуті успіхи. Якщо ж обмежитися простою детоксикацією і тому подібними напівзаходами, людина може повернутися до деструктивної пристрасті.

Що включено в рецептуру AlcoTaboo?

Вчені, які створили продукт, поклали в його основу одну з недавно розкритих знахідок японської культури — екстракт цукеркового дерева. Дана речовина позбавляє від негативних наслідків, що наступають при зловживанні алкоголем, тому в цій країні практично немає п’яниць. Іншими інгредієнтами препарату AlcoTaboo стали:

 • Екстракт кореня кудзу. Прискорює позбавлення від отрут і шлаків, стабілізує тиск, налагоджує сон.
 • Екстракти чебрецю і звіробою. Прищеплюють стійку неприязнь до міцних напоїв, допомагають подолати депресію і смуток.
 • Альфа-ліпоєва кислота. Використовується як антиоксидант, захищає печінку від пошкоджень.
 • Екстракт плодів лимонника китайського. Названий компонент комплексу від алкоголізму AlcoTaboo заспокоює, підвищує стійкість до стресів і підтримує гарний настрій.
 • Корінь солодки. Знижує інтерес до спиртного, зменшує його вплив на основні системи організму.

Кожна частинка знаходиться на своєму місці і грає важливу роль. Завдяки хорошій сполучуваності виникає синергія, що підвищує загальний потенціал до максимального рівня.

Як приймати препарат від алкоголізму Алкотабу?

Щоб перестати заглядати в пляшку або відучити рідних розслаблятися за допомогою спиртного, не доведеться приділяти лікуванню занадто багато часу. Досить виконувати ряд простих рекомендацій:

 1. Приготуйте половину склянки води кімнатної температури.
 2. Розкрийте одне саше і додайте його вміст в рідину.
 3. Після розчинення випийте суміш до або після їжі.
 4. Вживайте щодня.

Термін визначається індивідуально, але, як правило, 4-5 тижнів вистачає для переходу до тверезого життя. Вирішивши купити препарат AlcoTaboo, ви зробите перший крок до виходу з кризи. Його можна замовити на нашому сайті без відриву від звичайних занять — відішліть заявку, а про решту подбають кваліфіковані співробітники фіто-аптеки Wialex.

Країна виробництва

Бразилія

Тип

препарати від алкоголізму

Форма випуску

порошок в саше-пакетиках

Кількість

7 саше по 3 г

Термін зберігання

24 міс.

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук