Інтим-спрей XL Sperm Spray для чоловіків

199 грн.

Запускає природне зростання пеніса. Забезпечує безперебійну ерекцію, покращує репродуктивні функції. Підвищує вироблення сім'яного матеріалу.

Артикул: 5004 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Невдоволення собою в інтимній сфері може привести до психологічної імпотенції. Щоб уникнути цього, використовуйте XL Sperm Spray, який додасть до початкових розмірів пеніса додаткові сантиметри і забезпечить великий викид сперми. Інноваційний продукт призначений для місцевого застосування, завдяки чому можна не побоюватися шкідливого впливу на серцево-судинну систему. Навпаки, здоров’я в цілому лише виграє, оскільки регулярне і гармонійне статеве життя позитивно впливає на самопочуття і загальний тонус.

Чим вирізняється новинка?

Асортимент інтим-товарів в спеціальних магазинах і аптеках досить різноманітний. Однак далеко не кожен засіб гідний довіри, адже частина з них має серйозну побічну дію, а деякі зовсім не допомагають. Унікальний спрей для збільшення члена і кількості сперми XL Sperm Spray став справжнім подарунком для тисяч чоловіків. У нього немає недоліків, властивих іншим варіантам, тоді як кількість достоїнств зашкалює. Далі ми перерахуємо основні переваги:

 • Повна безпечність — алергія та інші небажані реакції відсутні.
 • Висока засвоюваність — біодоступні компоненти моментально всмоктуються в кров і відразу приступають до роботи.
 • Стійкий ефект — досягнуті в ході курсу зміни збережуться на тривалий час.
 • Доведена результативність — дослідження підтвердили, що користь від нанесення XL Sperm Spray буде дуже великою в самому прямому сенсі слова!
 • Натуральне походження — органічна рецептура відмінно справляється зі складними завданнями.

Настільки вражаючий набір плюсів напевно стане ще більш широким, як тільки ви приступите до практики. Аргументи, які підтверджують перевагу еліксиру, дуже численні — вони обов’язково проявляться в найближчий час і підтвердять, що ви зробили правильний вибір.

Спектр дії інтим-спрея для чоловіків XL Sperm Spray

Секрет успіху популярного препарату неважко розгадати. Досить ознайомитися з його корисними властивостями, які не обмежуються збуджуючим впливом. Комплексний характер роботи продукту передбачає охоплення відразу декількох напрямків:

 • Активація зростання пеніса в довжину.
 • Зміцнення ерекції.
 • Збільшення члена в діаметрі.
 • Забезпечення припливу крові до зони паху.
 • Підвищення чутливості статевого органу.
 • Пролонгація інтимного спілкування.
 • Стимуляція вироблення солідної кількості сперми.
 • Запобігання проблем з потенцією.

При підключенні XL Sperm Spray ви назавжди забудете про всі сумніви. Неприємності делікатного спрямування залишаться в минулому і більше не отруять ваше особисте життя. Дівчата будуть захоплюватися вашою витривалістю в ліжку і досконалими параметрами фалоса, тому відмов не доведеться побоюватися.

Порядок застосування

Щоб домогтися прогресу в одній з головних життєвих сфер, необхідно з належною регулярністю пускати в хід багатообіцяючу новинку. Згідно з інструкцією до спрею для збільшення члена і кількості сперми XL Sperm Spray, особливих труднощів не передбачається:

 1. Проведіть гігієнічні процедури і витріть пеніс.
 2. Нанесіть засіб, рівномірно розпорошивши його по всій довжині.
 3. Ретельно втирайте — склад повинен повністю всмоктатися.
 4. Використовуйте препарат щодня.

Тривалість заходів визначається в залежності від вихідних даних і цілей. Середня довгота курсу варіюється в межах 3-5 тижнів. Чергову обробку статевого інструменту пропускати не варто, оскільки дія інтим-спрея для чоловіків XL Sperm Spray є накопичувальною і спочатку потребує постійного підкріплення. А після досягнення певної планки новий розмір вже не буде змінюватися в меншу сторону.

Чи довго чекати результатів?

Як ми вже встигли згадати, продукт починає працювати відразу, що знімає останні сумніви в його ефективності. Позитивна динаміка буде розвиватися по висхідній, радуючи погляд і приносячи небувалі емоції під час близькості:

 • Через п’ять днів після першого нанесення спрею XL Sperm Spray ви побачите добре помітний приріст — близько 1 см тільки в довжину.
 • До кінця другого тижня істотно зміцніє ерекція, що приведе до продовження статевих актів. Збільшення у розмірах стане ще більш явним.
 • Після закінчення місяця ви досягнете приросту в 30% від початкових значень (до 5 см в довжину і до 1,5-2 см в діаметрі).

Отже, продуктивність цілющого еліксиру надзвичайно висока. Вдавшись до його можливостей, ви перестанете переконувати себе в тому, що величина члена не має значення, і кардинальним чином вирішите актуальне питання.

А наостанок ви дізнаєтеся про те, де купити XL Sperm Spray. Він включений до асортименту нашої фіто-аптеки і реалізується на вигідних засадах. Демократична вартість, швидка доставка і конфіденційний режим незмінно радують клієнтів, багато з яких повертаються до нас знову і знову.

Країна виробництва

Бразилія

Тип

препарати для потенції та збільшення об'єму сперми

Форма випуску

спрей у флаконі

Призначення

стимуляція вироблення сперми, покращення потенції

Об'єм

30 мл

Термін придатності

24 міс.

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук