Вальгусна шина ValuFix

325 грн.

Шина ValuFix має універсальний розмір (регулюється липучками) і підходить як на ліву, так і на праву ногу за рахунок унікального поворотного механізму.

Артикул: 3-0075 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Багатьом жінкам докучає «кісточка» на нозі. Тим часом, її досить легко прибрати — вальгусна шина ValuFix стане кращим помічником в цій справі. Вона не обмежується натисканням на проблемну ділянку і нейтралізує головну передумову всіх неприємностей, тобто поперечну плоскостопість. Дуже скоро почнуться позитивні зміни, які приведуть до повного позбавлення від «шишки» і всіх неприємних відчуттів, що виникли з її появою. Суглоб великого пальця ноги вправиться і надалі вже не скривився.

Чого очікувати від шини Валюфікс?

Звичайні примочки або мазі можуть хіба що полегшити біль і важкість у ногах. На жаль, кісточка від цього не зникне і лише продовжить рости. Новинка ж кардинальним чином впливає на стопу:

 • Зупиняє деформацію уразливого суглоба.
 • Сприяє расправлению викривлених і здавлених фрагментів.
 • Прибирає плоскостопість.
 • Фіксує ступню в правильному положенні.
 • Перерозподіляє навантаження.
 • Знімає набряклість і запалення.
 • Покращує форму стопи.

Завдяки цим властивостям, шина від вальгуса ValuFix працює і на поточний момент, і на перспективу. Полегшення настане дуже скоро, після чого стартує повноцінне відновлення, яке вкладеться в короткі терміни. Завдання, котре багато років не мало рішення, отримає лаконічну і вичерпну відповідь!

Конструктивні особливості як гарантія успіху

До створення аксесуара доклали руку світила в області ортопедії. Плодом їх праці стала вдала в усіх відношеннях модель. Висока ефективність фіксатора від кісточки Валюфікс пояснюється наступними деталями:

 • Шарнір на суглобі. Він забезпечує свободу рухів і виключає скутість ноги.
 • Плюснева підкладка. Відповідає за рухливість стопи і прибирає перевантаження, які сприяли викривленню.
 • Пальцевая пов’язка. Фіксує великий палець і запобігає відхиленню від природної осі.
 • Закріплюючий елемент. Пристрій схоплюється липучкою, що дозволяє відрегулювати посадку по нозі.

Варто приміряти вальгусну шину ValuFix і поносити її хоча б годину, як зникають останні сумніви в доцільності зробленого вибору. Результати зазвичай виявляються кращими за очікування, навіть якщо ви спочатку налаштувалися на благополучний результат.

Вигідні відмінності коректора ValuFix

Крім продуманої конструкції, аксесуар має і інші цінні якості, що відрізняють його від інших варіантів. Далі ми розглянемо основні переваги вальгусної шини Валюфікс:

 • Можливість домашнього застосування.
 • Комфорт в експлуатації.
 • Швидка зміна стану стопи.
 • Стійкий ефект, що зберігається на роки.
 • Універсальний характер — пристосування підходить всім і не вимагає примірки.
 • Відсутність обмежень при русі.

І звичайно, споживачі відзначають демократичну вартість виробу, яка підвищує його доступність. Наша фіто-аптека утримує ціни на низькому рівні, щоб всі бажаючі могли купити вальгусну шину ValuFix без великого фінансового навантаження. Заявки обробляються в день надходження, а потім ми відразу ж висилаємо товар за узгодженою адресою. Через кілька днів ви зробите перші кроки до ідеального здоров’я стоп!

Виробник

Hallufix

Форма випуску

вальгусна шина для корекції великого пальця стопи

Колір

білий

Стать

унісекс

Тип

корекційний, лікувальний

1 відгук на Вальгусна шина ValuFix

 1. Марина, Київ

  Проблема з кісточкою на нозі у мене почалася давно, але раніше це не приносило великого дискомфорту. Останнім же часом, не просто у взутті ходити незручно, а навіть домашні капці почали тиснути. Тому і дозріла на покупку нового засобу від цієї неприємної проблеми. Уже в перші дні носіння шини Валюфкс було відчуття легкості при ходьбі, зникли біль і запалення. А зараз бачу, як помітно зменшилася в розмірах кісточка. Моя думка така — треба було набагато раніше звернути на себе увагу, але все добре, що добре закінчується.

Додати відгук

Проблема з кісточкою на нозі у мене почалася давно, але раніше це не приносило великого дискомфорту. Останнім же часом, не просто у взутті ходити незручно, а навіть домашні капці почали тиснути. Тому і дозріла на покупку нового засобу від цієї неприємної проблеми. Уже в перші дні носіння шини Валюфкс було відчуття легкості при ходьбі, зникли біль і запалення. А зараз бачу, як помітно зменшилася в розмірах кісточка. Моя думка така - треба було набагато раніше звернути на себе увагу, але все добре, що добре закінчується.