Ортопедична подушка OSTIO

450 грн.

Витягуюча ортопедична подушка нового покоління, яка оптимально підходить людям, що страждають від шийного остеохондрозу. Допомагає вирішити проблему з шийним відділом хребта і повернути здоровий сон. Має виражений терапевтичний ефект.

Артикул: 2-0782 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Проблеми з шиєю можуть погіршити кровопостачання мозку і викликати цілий ряд розладів — від головного болю до непритомності. Нова витягуюча подушка OSTIO допоможе покращити стан шийного відділу хребта. Її носять при остеохондрозі, а також після травм і для запобігання наслідків довгого сидіння за комп’ютером. Зручний аксесуар має комплексну дію, тому він може застосовуватися як в лікувальних, так і в профілактичних цілях. У домашніх умовах здійсниться маленьке диво, яке не могли дати остеопати і мануальні терапевти.

Який вплив чинить потрійна надувна подушка для шиї OSTIO?

Сучасна людина сильно перевантажує опорно-руховий апарат, часом не усвідомлюючи цього. І коли виникають неминучі негаразди, не відразу вдається зрозуміти, звідки вони взялися і що з ними робити. На щастя, на останнє запитання цілком здатна відповісти коригуюча подушка. Вона приносить велику користь:

 • Знімає напругу і спазми шийних м’язів.
 • Утримує шию в правильному положенні.
 • Розділяє хребці, збільшуючи відстань між ними на 1-2 мм.
 • Робить спину і плечі міцнішими.
 • Покращує кровообіг.
 • Позбавляє від больових відчуттів.
 • Повертає чутливість пальців рук.

Широкий робочий діапазон ортопедичної подушки OSTIO швидко забезпечив їй популярність. Унікальну розробку рекомендують лікарі різних спеціальностей, переконавшись в її ефективності. А пацієнти швидко вирішують питання, які раніше не вдавалося взяти під контроль.

Переваги виробу

Ортопедична продукція досить численна і різноманітна. Проте новинка не загубилася серед інших варіантів — навпаки, вона вийшла на передній план, голосно заявивши про себе. У числі особливо цінних плюсів подушки OSTIO можна назвати наступні якості:

 • Зручність у застосуванні — дискомфорту і болю не буде.
 • Повна безпечність — засіб виготовлено з безпечного матеріалу, тому він не завдає жодної шкоди.
 • Моментальне полегшення — шиї відразу стане краще, навіть якщо початковий стан був тяжким.
 • Продумана конструкція — потрійна надувна подушка для шиї OSTIO зручно фіксується липучками, підлаштовуючись під ваші індивідуальні особливості.
 • Довгостроковий ефект — після проведеного курсу шийні м’язи зміцняться, завдяки чому можна не боятися повторних випадків.

Мінусів у розробки не знайдено. Вона хороша в усіх відношеннях, що підтвердили незалежні експерти та учасники клінічних досліджень, які завершилися цілковитим тріумфом.

Інструкція по застосуванню подушки OSTIO

А зараз давайте звернемося до практичних аспектів. При використанні витягуючої ортопедичної подушки OSTIO потрібно дотримуватися таких рекомендацій:

 1. Одягніть аксесуар на шию.
 2. Налаштуйте застібки, щоб забезпечити достатньо (але не занадто) щільну посадку.
 3. Закрийте вентиль на ручний груші.
 4. Надуйте виріб, натискаючи на грушу. Вам повинно бути комфортно — орієнтиром є відчуття легкого витягнення.
 5. Спочатку потрійну надувну подушку для шиї OSTIO слід носити по 5 хвилин двічі в день.
 6. Потім протяжність процедур збільшується до 20 хвилин при поступовому збільшенні сили натискання.
 7. Коли час закінчиться, повільно здуйте аксесуар, розстебніть і зніміть його. Після цього необхідно розслабитися і відпочити.

Тривалість курсу складає від одного до трьох місяців. Потім можна буде застосовувати дану методику час від часу — для зміцнення здоров’я шиї.

Наша фіто-аптека Wialex пропонує купити подушку OSTIO за доступною ціною. Заявки приймаються в режимі онлайн і відпрацьовуються з максимальною оперативністю, так що виріб ось-ось опиниться у вас в руках.

Тип

витягуюча ортопедична подушка

Колір

сірий

Розмір

26*14*20 см

Матеріал

ПВХ і тришарова оксамитова тканина

Вага

250 г

Особливості

підходить для людей з обхватом шиї від 25 до 48 см

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук