Олівець для відбілювання зубів Dazzling White

168 грн.

Відбілюючий олівець Dazzling White - це одна з найсучасніших технологій, націлена на відновлення природного кольору зубів в домашніх умовах. Даний метод не викликає побічних ефектів, не пошкоджує зубну емаль і дозволяє відбілити ваші зуби на декілька тонів.

Артикул: 5-0726 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Тьмяна зубна емаль ставить хрест на голлівудській посмішці. Цей недолік прищеплює комплекси, тому людям доводиться приховувати його. Новий олівець для відбілювання зубів Dazzling White допоможе покращити вигляд переднього ряду. Він абсолютно безпечний і не викликає жодного дискомфорту, на відміну від спеціальних паст та інших засобів того ж призначення. За підтримки продукту ви дуже швидко зможете освітлити зуби на кілька тонів і знову відкрито посміхатися, справляючи виграшне враження на оточуючих.

Чим цікава новинка?

Естетичні послуги дантистів коштують ледь не дорожче, ніж лікування зубів, яке і так обходиться в кругленькі суми. Якщо ви не хочете пускати на ці цілі занадто великі ресурси, спробуйте олівець Dazzling White для домашнього відбілювання зубів. Результати будуть дуже хорошими і не потребуватимуть мобілізації фінансових ресурсів або суворої економії. Даний спосіб покращити колір емалі має ряд плюсів:

 • Можливість самостійного застосування.
 • Нешкідливість — здоров’я зубів не постраждає.
 • Комплексне охоплення, що дозволяє прибрати усі забруднення, відполірувати зуби і добитися освітлення поверхні на кілька тонів.
 • Компактні розміри, завдяки яким препарат можна возити з собою.
 • Швидкий прогрес — олівець для відбілювання зубів Dazzling White дуже скоро викличе довгоочікувані зміни (приблизно через пару тижнів).
 • Стійкі досягнення, що зберігаються надовго.

Перераховані властивості стали запорукою успішного просування засобу. Виробник відмовився від масштабної рекламної кампанії, що не завадило розробці піднятися до верхніх рядків рейтингів споживчих переваг. Аудиторія цінує можливість привести зуби в порядок без відриву від звичайних обов’язків і незмінно отримує бажане, не відчуваючи розчарувань.

Чи складно відбілити зуби з відбілюючим олівцем Dazzling White?

Курс освітлення емалі проходить у звичайній обстановці і не потребує попереднього звернення в стоматологічну клініку. До продукту додається детальна інструкція, яка не дасть збитися зі шляху:

 1. Спочатку прополощіть порожнину рота, щоб видалити залишки їжі.
 2. Сильно струсіть олівець, а потім відкрийте його.
 3. Поверніть за годинниковою стрілкою – маса, що знаходиться всередині, повинна видавитися на пензлик.
 4. Обробіть зуби, не допускаючи попадання на губи і ясна.
 5. Гель з олівця Dazzling White для домашнього відбілювання зубів слід підсушити протягом 20 секунд і залишити на 10-15 хвилин.
 6. Залишки засобу видаліть одноразовою хусточкою або серветкою.
 7. Ретельно сполосніть рот і зуби, після чого утримуйтеся від їжі і пиття не менше 30 хвилин.

Процедури проводяться з потрібною періодичністю до досягнення необхідного ефекту. Зазвичай цикл займає 3-4 тижні, але може тривати і довше або повторюватися після перерви.

Стоматологи попереджають

Новинка визнана безпечною — це доведений дослідженнями факт. Проте щоб уникнути негативних наслідків, лікарі рекомендують дотримуватися деяких обмежень з інструкції до олівця Dazzling White для домашнього відбілювання зубів. Вони полягають в наступному:

 • Не варто застосовувати розробку до досягнення 14-річного віку. У ній міститься пероксид водню, який дітям не показаний.
 • Не можна ковтати засіб — його використання носить виключно зовнішній характер.
 • Процедури проводяться не частіше двох разів на добу.
 • Орієнтуйтеся на власні відчуття — при підвищенні чутливості зубів скоротіть частоту використання.

Чітко дотримуючись наведених вказівок, ви обов’язково досягнете своєї мети. Зуби побіліють і будуть виглядати чудово!

А наостанок ми підкажемо, як купити олівець для відбілювання зубів Dazzling White і не переплатити. Зверніться за ним в нашу фіто-аптеку Wialex — і ви можете розраховувати на скромні розцінки, вичерпні консультації та відмінну якість продукції. Терміни пересилання товару надзвичайно короткі, тому експериментальний етап почнеться вже зовсім скоро!

Тип

олівець для відбілювання зубів

Об'єм

2 мл

Бренд

Dr. Fresh LLC

Склад відбілюючої речовини

очищена вода, гідроген пероксид, денатурат спирту, полівініл пірролідон, поліетилен гліколь, оксид цинку.

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук