Очищувач вух Smart Swab

299 грн.

У комплект включені ергономічна ручка і набір, який складається з 16 силіконових насадок для ретельного очищення органів слуху. Даного комплекту вистачить надовго, причому для всієї родини.

Артикул: 5-0157 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

Вушна сірка, яка накопичується у слуховому проході, може спресуватися в пробку або стати хорошим середовищем для інфекції. Застосовуючи очищувач вух Smart Swab, ви зможете позбутися усіх забруднень. Унікальний аксесуар є кращою альтернативою ватним паличкам, які часто травмують чутливі ділянки всередині вуха і лише «втоптують» сірку. У комплект входять змінні насадки, так що одного набору вам вистачить відразу на кілька років. Правильне і безпечне очищення вух особливо важливе для людей зі схильністю до отиту і іншими хворобами, які загрожують погіршенням слуху.

Функції новинки

Закупорка вуха сіркою є чи не найпоширенішим приводом для звернення до оториноларинголога. З очищувачем вух від сірчаних пробок Smart Swab ви перестанете ходити в лікарню і втрачати час, сидячи в черзі в очікуванні прийому. Виріб має широкий спектр можливостей:

 • Повністю видаляє накопичену всередині сірку.
 • Очищає слуховий прохід від будь-яких інших забруднень.
 • Захищає від хронічних і гострих захворювань.
 • Покращує слухове сприйняття.
 • Нейтралізує всі проблеми з вухами.

Після вилучення сірки за допомогою вухочитски Smart Swab можна відразу помітити зміни на краще. Якщо раніше ви могли не почути тихі звуки або стриману мову, то тепер навколишні зможуть «достукатися» до вас з першого разу. Найчастіше люди грішать на телефон, перепитуючи співрозмовника в ході розмови, а в підсумку виявляється, що вся справа була в закупореному проході.

Чому очищувач вух від сірчаних пробок Smart Swab такий хороший?

Ви запитаєте — чим завинили звичайні і такі дешеві ватні палички? На жаль, цей варіант важко назвати не тільки оптимальним, але і прийнятним. По-перше, палички не витягують всю сірку, по-друге, вони можуть травмувати тонку структуру внутрішнього вуха. Пристрій для очищення вух Smart Swab, що прийшов паличкам на зміну, таких недоліків не має. А ось достоїнств у нього чимало:

 • Відсутність ризиків — вуха точно не постраждають.
 • Тривале використання — кожна насадка для очищувача вух Smart Swab розрахована на 3 місяці, а всього їх 16 штук.
 • Повне видалення сірки — вона не забивається ще глибше, а дійсно виймається назовні.
 • Рекомендації лікарів — провідні ЛОР-лікарі світу схвалили інструмент.
 • Доступна вартість — раз заплативши, ви надовго позбавите себе від додаткових турбот.

За сукупністю усіх аргументів на користь допоміжного засобу стає ясно — його просто необхідно мати під рукою. Здоров’ям вух не можна нехтувати, адже від цього залежить якість життя в цілому.

Як використовувати виріб?

Користуватися очищувачем вух від сірчаних пробок Smart Swab не складніше, ніж традиційними паличками. Ви переконаєтеся в цьому після ознайомлення з короткою інструкцією із застосування:

 1. Вставте інструмент в вухо.
 2. Акуратно поверніть по стрілці, зображеній на корпусі.
 3. Зніміть насадку і ретельно промийте її, видаляючи витягнуту сірку.
 4. Обробіть друге вухо.
 5. Процедури проводяться регулярно (періодичність залежить від індивідуальних факторів). Не забувайте мити насадки — перед черговим сеансом вони повинні бути сухими і чистими.

А наостанок ми пояснимо, як купити очищувач вух Smart Swab. Його можна замовити в нашій фіто-аптеці, позбавивши себе і від довгих пошуків, і від переплати. Просто надішліть заявку — і за справу візьмуться компетентні й уважні консультанти.

Країна виробництва

Китай

Тип

пристрій для чищення вух

Комплектація

вухочистка, насадки 16 шт.

Габарити

12,5 х 1,5 х 1,5 см

Колір

білий

Вага

28 г

Відгуки

Відгуків про товар ще немає. Ви можете бути першими!

Додати відгук