Капсули від діабету Діафон (№10, 500 мг)

239 грн.

Діафон ефективно регулює рівень глюкози в крові, надає спрямовану дію на клітини-мішені інсуліну і бета-клітини підшлункової залози. Рекомендований курс - 4 упаковки.

Акція! При замовленні 3 упаковок - четверта в ПОДАРУНОК!

Артикул: 4207 Категория: Доставка: Нова Пошта, вартість доставки 60 грн. Оплата: післяплата (при отриманні товару у відділенні)

З неприємностями, що виникають через підвищений цукор, не з чуток знайомі десятки тисяч людей. Радимо не пропустити препарат від діабету Діафон, який помітно поліпшить загальний стан і позбавить від постійного страху за своє життя. Потужний союзник впливає на першопричини грізної хвороби і повертає постраждалі органи до нормального функціонування. Завдяки цьому глюкоза перестане рости і зафіксується в вузьких рамках прийнятних значень. Самопочуття стане хорошим і більше не похитнеться на тлі стресу або відхилень у дієті.

Чи допоможе препарат Діафон?

Перепробувавши масу медикаментів, діабетики нерідко падають духом. Звичайна терапія в кращому випадку стримує розвиток хвороби, а в гіршому — не справляється і з цим. Перспективна новинка працює з високою ефективністю і охоплює такі напрямки:

 • Упорядкування діяльності підшлункової.
 • Зниження цукру до норми.
 • Поповнення запасу фізичних сил.
 • Підтримка хороших показників крові.
 • Упорядкування серцевого ритму.
 • Недопущення ускладнень — інфаркту, інсульту, сліпоти, діабетичної стопи.
 • Стабілізація гормонального балансу.
 • Покращення обміну речовин.

Цілющі властивості капсул від діабету Діафон підтверджені результатами медичних випробувань. Медикамент повністю виправдав очікування і прогнози, здобувши масу схвальних відгуків від провідних ендокринологів і вчених.

Препарат повертає пацієнтові високу працездатність, психоемоційний рівновагу, хороше самопочуття, здоровий сон. День за днем ​​зміцнюється імунітет, поліпшується стан шкірних покривів, відновлюються функції внутрішніх органів, які серйозно постраждали через збій обмінних процесів.

Чому засіб настільки дієвий?

В даний час фармацевтичний сектор поступово відходить від зловживання синтезованими добавками. Вже зрозуміло, що від хімічних похідних більше шкоди, ніж користі, тому виробники активніше використовують дари природи. У складі капсул від цукрового діабету Діафон саме вони стали тією самою базою, яка визначила успіх. Ось основні інгредієнти:

 1. Обліпиха. Зміцнює судини, робить їх більш еластичними, запобігає утворенню тромбів.
 2. Ведмежа жовч. Оздоровлює підшлункову залозу, запускає синтез інсуліну.
 3. Часник. Вирівнює тиск, чистить судини, має легку сечогінну дію.
 4. Бджолине маточне молочко. Зменшує вміст цукру і холестерину, заспокоює, посилює імунітет.

Рецептура препарату Діафон складена таким чином, щоб компоненти доповнювали один одного. За рахунок цього вдалося підвищити потенціал до максимуму і обнулити ймовірні ризики.

Спосіб застосування капсул Діафон

Капсулована форма медикаменту звільняє від непотрібних клопотів під час проходження курсу. Комплекс повністю готовий до застосування і не вимагає додаткової зустрічі з лікарем (хоча консультація хорошого фахівця не завадить). В інструкції до препарату Діафон міститься кілька правил, які допоможуть зорієнтуватися:

 1. Разова порція — одна капсула.
 2. Порядок прийому — вранці та ввечері, за 20-30 хвилин до їжі.
 3. Оптимальна тривалість лікування — 20 днів.

Звичайно, зміни на краще почнуться задовго до закінчення заходів. У перші ж дні стомлюваність зміниться бадьорістю, до кінця першого тижня зникнуть болі та інші розлади, а період, що залишився, буде присвячений закріпленню досягнень і оздоровленню організму в цілому.

Фіто-аптека Wialex пропонує купити Діафон за пільговою ціною. Ми не завищуємо вартість продукції, яку потребують багато людей, і доставляємо її в рекордно короткі терміни.

Країна виробництва

Індія

Тип

натуральні препарати від діабету

Форма випуску

капсули в блістері

Кількість

10 капсул

Термін зберігання

24 міс.

5 відгуків на Капсули від діабету Діафон (№10, 500 мг)

 1. Ольга П.

  Замовила спочатку одну упаковку. У мене завжди підвищений цукор зранку, до обіду падає на норми. П’ю препарат від діабету. Через 4 дні вранці цукор не підвищувався до 5.8, купила ще 2 упаковки на курс.

 2. Марина Ш.

  Я п’ю сьогодні шостий день і вже третій день цукор тримається 5,8. Дуже задоволена. У мене діабет 2 типу. Замовила сьогодні ще. Питиму. Правда поки п’ю вранці ще й інші таблетки, але їх хочу прибрати. Ось упаковку доп’ю разом із ліками, а другу упаковку «Діафон» почну пити вже без сторонніх засобів. Дякую ваші фіто-аптеці за швидку доставку та консультації. Рекомендую.

 3. Олена

  Купила капсули Діафон на повний курсовий прийом (4 упаковки), пила їх без пропусків. Поліпшилася працездатність, зникли млявість та сонливість. Цукор устаканився в межах 4,7-5 одиниць.

 4. Тетяна Б.

  При легких формах діабету, а також для профілактики Діафон — цілком хороша альтернатива хіміопрепаратам, за погодженням з лікарем, звичайно.

 5. Валерій

  Приймаю Діафон 3-й тиждень, цукор у крові стабілізувався в районі 5, немає стрибків вгору. Засіб справді допомагає. Раціон харчування залишився тим самим. До початку прийому цукор коливався 5.7 – 5.9. Холестерин не міряв, вдома нічим, а в полікліннику зараз краще не потикатися.

Додати відгук

Замовила спочатку одну упаковку. У мене завжди підвищений цукор зранку, до обіду падає на норми. П'ю препарат від діабету. Через 4 дні вранці цукор не підвищувався до 5.8, купила ще 2 упаковки на курс.
Я п'ю сьогодні шостий день і вже третій день цукор тримається 5,8. Дуже задоволена. У мене діабет 2 типу. Замовила сьогодні ще. Питиму. Правда поки п'ю вранці ще й інші таблетки, але їх хочу прибрати. Ось упаковку доп'ю разом із ліками, а другу упаковку "Діафон" почну пити вже без сторонніх засобів. Дякую ваші фіто-аптеці за швидку доставку та консультації. Рекомендую.
Купила капсули Діафон на повний курсовий прийом (4 упаковки), пила їх без пропусків. Поліпшилася працездатність, зникли млявість та сонливість. Цукор устаканився в межах 4,7-5 одиниць.
При легких формах діабету, а також для профілактики Діафон - цілком хороша альтернатива хіміопрепаратам, за погодженням з лікарем, звичайно.
Приймаю Діафон 3-й тиждень, цукор у крові стабілізувався в районі 5, немає стрибків вгору. Засіб справді допомагає. Раціон харчування залишився тим самим. До початку прийому цукор коливався 5.7 – 5.9. Холестерин не міряв, вдома нічим, а в полікліннику зараз краще не потикатися.